► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 20584 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Účetní 200 Kč/h • 1977 Česká Lípa do 30 km • 1 prezentace od května 2021

Odborná zkušenost: Obchodní akademie, odborná školení, kurzy a semináře, člen ve svazu účetních, 25 let praxe v samostatném vedení účetnictví malých a velkých firem z různých oborů, daňová evidence, zpracování mezd pro malé i velké organizace, daňová přiznání, roční závěrky, statistiky, spolupráce s auditory a daňovými poradci. Freelancer od r. 2010

Další schopnosti: MS Office uživatelsky - word, excel   Jazyky: angličtina +   Jiné: je možná i částečná spolupráce v sídle klienta ve vzdálenosti do 20 km, dále i dohoda na paušální částce dle objemu a časové náročnosti projektu.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Česká Lípa do 30 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 20584: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 20584

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.