► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 19770 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Inženýr 350 Kč/h • 1988 Praha do 300 km • od Mär 2020

Odborná zkušenost: Studium a promoce na Západočeské univerzitě v Plzni, obor aplikovaná elektrotechnika. PLC kurz Tecomat Foxtrot, Siemens - LOGO! Soft comfort. Vyhláška č.50/1978 Sb. par. 8. IRATA (Industrial Rope Access Trade Association). Freelancer od r. 2019.

Další schopnosti: MS office (Excel, Word, PowerPoint), SW s podporou DMX512 (Madrix, QLC+), IDE pro vývoj aplikací (Arduino IDE, Mosaic, Soft Comfort), ostatni (GIMP, Eagle PCB design, Linux)   Jazyky: angličtina ++   Jiné: Pracovní zkušenosti v USA a na středním východě, zejména UAE.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha do 300 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19770: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19770

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované