► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 19310 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Fotograf 750 Kč/h • 1987 Jihlava - Horní Kosov (po celém světě) • od Jun 2019

Odborná zkušenost: Všeobecné gymnázium ukončené maturitou. 2013-19 freelancer - fotograf a retušér, 2011-19 grafik a webdesigner, 2013-15 grafik a kodér - VIKI, spol. s r.o., 2011-13 zástupce Shop Managera - K+B Elektro Expert, 2009-10 grafik a správce IPS - Marco sport. Freelancer od r. 2011.

Další schopnosti: Photoshop +++, Lightroom +++, Illustrator +   Jazyky: angličtina +++, francouzština +   Jiné: Podrobnosti a portfolio na www.kenjisshotbook.com   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Jihlava - Horní Kosov (po celém světě)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19310: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1500,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 750,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19310

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované