► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 19178 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Jazyk-angličtina 200 Kč/h • 1995 Praha (bez dojíždění) • od Mär 2019

Odborná zkušenost: Střední odborná škola se zaměřením na cestovní ruch (maturita). Překlady článků z angličtiny do češtiny pro organizaci Sea Shepherd. Překlady titulků k dokumentům - např. What The Health (Netflix). Učení angličtiny na soukromé základní škole Brandola. Průběžné doučování angličtiny i češtiny. Freelancer od r. 2019.

Další schopnosti: HTML, CSS, JavaScript, PHP, Bootstrap, WordPress, SQL, SoapUI, Sony Vegas   Jazyky: španělština ++, švédština ++   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha (bez dojíždění)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19178: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19178

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované