Bezplatná prezentace s freelancerem č. 19178
Jazyk-angličtina 200 Kč/h • 1995
Praha
(bez dojíždění) • od bře. 2019

Odborná zkušenost: Střední odborná škola se zaměřením na cestovní ruch (maturita). Překlady článků z angličtiny do češtiny pro organizaci Sea Shepherd. Překlady titulků k dokumentům - např. What The Health (Netflix). Učení angličtiny na soukromé základní škole Brandola. Průběžné doučování angličtiny i češtiny. Freelancer od r. 2019.

Další schopnosti: HTML, CSS, JavaScript, PHP, Bootstrap, WordPress, SQL, SoapUI, Sony Vegas   Jazyky: španělština ++, švédština ++

Nasazení přímo v místě bydliště: Praha (bez
dojíždění)

Bezplatná prezentace freelancera č. 19178: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.19178

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované