Bezplatná prezentace s freelancerem č. 19037
Jazyk-angličtina 350 Kč/h • 1967
Praha
do 30 km • od led. 2019

Jazyk-angličtina, Freelancer 19037, Praha

Odborná zkušenost: San Diego State University - History. University of California, Santa Barbara - Political Science. University of California, Berkeley - law. 20+ years of professional experience editing and proofreading professional legal, medical, finance, business, marketing, and academic texts. Freelancer od r. 1997.

Jiné: Jsem rodilý anglicky mluvící spisovatel - redaktor, s více než dvacetiletou zkušeností s korekturami a editacemi anglických textů pro Čechy, Slováky a další ne-rodilé anglické mluvčí. Pomáhám texty v angličtině upravovat tak, aby vypadaly jako psané rodilým mluvčím a byly připraveny k publikaci.

Nasazení přímo v místě bydliště: Praha do 30 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 19037: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.19037

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované