► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 19037 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Jazyk-angličtina 350 Kč/h • 1967 Praha do 30 km • od ledna 2019

Odborná zkušenost: San Diego State University - History. University of California, Santa Barbara - Political Science. University of California, Berkeley - law. 20+ years of professional experience editing and proofreading professional legal, medical, finance, business, marketing, and academic texts. Freelancer od r. 1997.

Jiné: Jsem rodilý anglicky mluvící spisovatel - redaktor, s více než dvacetiletou zkušeností s korekturami a editacemi anglických textů pro Čechy, Slováky a další ne-rodilé anglické mluvčí. Pomáhám texty v angličtině upravovat tak, aby vypadaly jako psané rodilým mluvčím a byly připraveny k publikaci.   

Působiště: Praha do 30 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19037: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19037

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.