Bezplatná prezentace s freelancerem č. 18841
Informatik 500 Kč/h • 1984
Praha
(po celém světě) • od zář. 2018

Odborná zkušenost: ZČU Plzeň, obor Kybernetika a řídící technika, titul Ing. Praxe v oboru s VB6 15 let - práce na průmyslových aplikací pro sběr a vyhodnocení dat. Praxe s .NET (C#) 7 let - práce na back-end systémech ve finanční sféře. Freelancer od r. 2018.

Další schopnosti: Skripty ve VBS a Pythonu.   Jazyky: angličtina ++   Jiné: Platba hodinovou sazbou nebo po domluvě za projekt.

Nasazení přímo v místě bydliště: Praha (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 18841: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1000,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (500,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.18841

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované