Bezplatná prezentace s freelancerem č. 18772
Informatik 300 Kč/h • 1993
Praha 3
(po celém světě) • od července 2018

Informatik, Freelancer 18772, Praha 3

Odborná zkušenost: Vysokoškolské vzdělání - Aplikovaná informatika (informační systémy a technologie). Na střední škole psaní článků jako redaktorka a copywriterka. S nástupem na VŠ jsem pracovala jako E-mail marketingový specialista pro e-shop Feedo.cz, technická podpora pro Českou televizi, business analytik pro společnost Novartis. Jako živnostenská činnost příprava dashboardů v Tableau. V současné době pracuji jako datový specialista v Seznam.cz. Freelancer od r. 2016.

Další schopnosti: HTML5, CSS, SQL, Python, EPC, BPMN, UML, ERP, CRM, BI. SW aplikace na editaci videí a fotografií.   Jazyky: angličtina +++   Jiné: S hodinovou sazbou jsem ochotna pohybovat v závislosti na náročnosti zadání.

Nasazení přímo v místě bydliště: Praha 3 (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 18772: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 600,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (300,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.18772

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované