► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 18772 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Informatik 300 Kč/h • 1993 Praha 3 (po celém světě) • 5 prezentace od července 2018

Odborná zkušenost: Vysokoškolské vzdělání - Aplikovaná informatika (informační systémy a technologie). Na střední škole psaní článků jako redaktorka a copywriterka. S nástupem na VŠ jsem pracovala jako E-mail marketingový specialista pro e-shop Feedo.cz, technická podpora pro Českou televizi, business analytik pro společnost Novartis. Jako živnostenská činnost příprava dashboardů v Tableau. V současné době pracuji jako datový specialista v Seznam.cz. Freelancer od r. 2016.

Další schopnosti: HTML5, CSS, SQL, Python, EPC, BPMN, UML, ERP, CRM, BI. SW aplikace na editaci videí a fotografií.   Jazyky: angličtina +++   Jiné: S hodinovou sazbou jsem ochotna pohybovat v závislosti na náročnosti zadání.    

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha 3 (po celém světě)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18772: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 600,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 300,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18772

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.