► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 18442 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Personalista 250 Kč/h • 1969 Praha 9 do 10 km • od ledna 2018

Odborná zkušenost: VŠ ekonomická Ostrava. HR specialista. Budování dlouhodobých vztahů s klienty. Zajišťování náborů, hodnocení a motivace zaměstnanců, personální administrativy, vzdělávání i outplacementu. 8 let praxe v oboru lidských zdrojů. Vhodné pro klienta, který chce šetřit svůj čas, potřebuje odborníka, ale naplno by jej na pracovní poměr nevyužil, nebo pro klienta, který má aktuální nárazovou potřebu v oblasti HR. Freelancer od r. 2000.

Působiště: Praha 9 do 10 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18442: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 500,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 250,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18442

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.