Bezplatná prezentace s freelancerem č. 18345
Účetní 300 Kč/h • 1978
Plzeň
do 300 km • od lis. 2017

Účetní, Freelancer 18345, Plzeň

Odborná zkušenost: SOŠ obchodu, služeb a provozu hotelů. 15 let výkonný asistent (komunikace s dodavateli a odběrateli, komunikace se zahraničními klienty, vyhledávání nových zákazníků, prezentace společnosti, fakturace, skladové hospodářství, mzdy apod.). Freelancer od r. 2015.

Další schopnosti: Windows a MS Office (nadstandardní uživatelská znalost), HTML (uživatelská znalost), WordPress (pokročilý uživatel), internet, prohlížeče, sociální sítě, komunikační SW (Facebook, Twitter, LinkedIn, Skype, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome atd.), ekonomický software Pohoda (12 let praxe).   Jazyky: angličtina ++, španělština +

Nasazení přímo v místě bydliště: Plzeň do 300
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 18345: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 600,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (300,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.18345

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované