Bezplatná prezentace s freelancerem č. 18081
Informatik 200 Kč/h • 1992
Srch
do 300 km • 4 Prezentac. od července 2017

Odborná zkušenost: Bakalářský titul z informačních technologií. 2 roky programátor pro jednu z největších bank v České republice. Freelancer od r. 2014.

Další schopnosti: Řidičský průkaz skupiny B. Pokročilá znalost programovacího jazyka C#. Znalost programovacích jazyků C, C++, Java, SQL. Visual Studio Team Foundation Server 2013. Základní znalosti Unix/Linux systému.   Jazyky: angličtina ++   Jiné: Při práci na studentských projektech možná sleva.

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Srch do 300 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 18081: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.18081

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované