► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 18081 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Informatik 500 Kč/h • 1992 Srch (po celém světě) • 10 prezentace od července 2017

Odborná zkušenost: Inženýrský titul z informačních technologií. Více než 8 let zkušeností jako programátor na volné noze. Dva roky jako programátor pro bankovního systému (ČSOB). Dva roky jako programátor lékařského a laboratorního systému (Stapro s.r.o.).

Další schopnosti: Jako programátor na volné noze mám více než 8 let zkušeností s vývojem aplikací na zakázku, převážně v jazyce C# (WinForms, WPF, ASP .Net, ...). Asi 2 roky se seznamuji s webovými technologiemi (ASP .Net MVC (Core), HTML, CSS, JavaScript, JQuery,..), tudíž mám znalosti v oblasti tvorby webů, momentálně se soustředím hlavně na React (pokud by byla i takováto nabídka, určitě bych se jí nebránil). Z pracovních zkušeností bych vyzdvihl vývoj softwaru jedné z největších evropských bank a také na vývoj lékařského a laboratorního systému používaného v mnoha nejen český nemocnicích. Mám také zkušenosti s agilním vývojem a prací v týmu.   Jazyky: angličtina ++   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Srch (po celém světě)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18081: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1000,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 500,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18081

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.