Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17788
Účetní 220 Kč/h • 1979
Praha 4
do 300 km • 2 Prezentac. od úno. 2017

Odborná zkušenost: Obchodní akademie, Vysoká škola Technická v Liberci, obor podnikový management a účetnictví. Zkušenost s vedením účetnictví od roku 1997, zaměstnána dlouhodobě u účetní firmy, která vedla klientské účetnictví, zkušenost s vedením účetnictví pro maloobchod, služby, zemědělskou činnost, daňová evidence pro řemeslníky i OSVČ poskytující služby. Freelancer od r. 2008.

Další schopnosti: MS Office, Excel ++, účetní programy: Pohoda +++, Premier +++, QAD ++   Jazyky: angličtina +++, němčina +, francouzština +

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Praha 4 do 300
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 17788: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 440,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (220,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.17788

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované