Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17686
Administrativní pracovník 150 Kč/h • 1976
Praha 4
(po celém světě) • od lis. 2016

Odborná zkušenost: Středoškolské vzdělání ukončené maturitou. Dlouholetý administrativní pracovník a projekt manažer v reklamní agentuře, filmové produkci, 5 let asistent právníka v advokátní kanceláři. V současné době administrativní podpora v IT společnosti. Freelancer od r. 2016.

Další schopnosti: MS Word ++, Excel +++, Photoshop +, Outlook +++, PowerPoint +++, Internet +++, Origam.online +++   Jazyky: angličtina +++, ruština +

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Praha 4 (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 17686: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 300,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (150,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.17686

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované