► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 17639 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Účetní 150 Kč/h • 1972 Nymburk do 100 km • 1 prezentace od října 2016

Odborná zkušenost: Střední vzdělání s maturitou, rekvalifikační kurz mzdová účetní - rozšíření a certifikace dosavadních znalostí, kurz účetnictví - zatím pouze na pozici junior. 9let praxe řízení a vedení daňové evidence malého podniku s 12 zaměstnanci, vč. mzdového účetnictví a personalistiky. Freelancer od r. 2015.

Další schopnosti: PC, MS Office, internet, účetní programy Pohoda, Tichý&Ježek, velmi dobrá orientace v ZP   Jazyky: angličtina +, ruština ++   Jiné: Upřednostňuji spolupráci s menšími firmami do cca 30 zaměstnanců a firmami, které chtějí ušetřit čas a starosti a nevyplatí se jim podobného odborníka zaměstnat nastálo.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Nymburk do 100 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 17639: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 300,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 150,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 17639

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.