Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17639
Účetní 150 Kč/h • 1972
Nymburk
do 100 km • 1 Prezentac. od říj. 2016

Odborná zkušenost: Střední vzdělání s maturitou, rekvalifikační kurz mzdová účetní - rozšíření a certifikace dosavadních znalostí, kurz účetnictví - zatím pouze na pozici junior. 9let praxe řízení a vedení daňové evidence malého podniku s 12 zaměstnanci, vč. mzdového účetnictví a personalistiky. Freelancer od r. 2015.

Další schopnosti: PC, MS Office, internet, účetní programy Pohoda, Tichý&Ježek, velmi dobrá orientace v ZP   Jazyky: angličtina +, ruština ++   Jiné: Upřednostňuji spolupráci s menšími firmami do cca 30 zaměstnanců a firmami, které chtějí ušetřit čas a starosti a nevyplatí se jim podobného odborníka zaměstnat nastálo.

Nasazení přímo v místě bydliště: Nymburk do 100
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 17639: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 300,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (150,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.17639

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované