Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17612
Administrativní pracovník 100 Kč/h • 1971
Ostrava-Hrabůvka
do 30 km • od říj. 2016

Administrativní pracovník, Freelancer 17612, Ostrava-Hrabůvka

Odborná zkušenost: Několikaleté zkušenosti s vedením daňové evidence pro OSVČ. Jednoduché účetnictví pro spolky, neziskové organizace. Praxe ve skladovém hospodářství. V současnosti asistentka jednatele společnosti - obor energetika. Freelancer od r. 2013.

Další schopnosti: Účetní software Pohoda. Textový editor, tabulkový editor, grafické programy, internet - zkušený uživatel.   Jazyky: angličtina +

Nasazení přímo v místě bydliště:
Ostrava-Hrabůvka do 30 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 17612: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 200,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (100,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.17612

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované