Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17250
Marketingový specialista 500 Kč/h • 1982
Teplice
do 300 km • od bře. 2016

Odborná zkušenost: Studium a promoce jako bakalář. Více než 8 let SEO konzultant a marketingový poradce. Více než 800 úspěšně realizovaných projektů s maximální spokojeností veškeré mé klientely. Online marketing je nejen moje obživa, ale i koníček a vášeň! Proto (ač to asi bude znít jako klišé) do práce nedávám pouze zkušenosti a čísla, ale i srdce. Freelancer od r. 2008.

Jazyky: angličtina +++, němčina +++

Nasazení přímo v místě bydliště: Teplice do 300
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 17250: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1000,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (500,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.17250

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované