Bezplatná prezentace s freelancerem č. 16121
Informatik 500 Kč/h • 1985
Brno
do 30 km • od lis. 2014

Odborná zkušenost: SPS, obor elektronika/informační systémy. 10 let praxe s opravou slaboproudé elektroniky všech typů. 2 roky zkušeností s vývojem v C/C ++ (okrajově i embedded). 3 roky zkušeností na pozici technické podpory pro portfolio produktů využívajících různé síťové i bezdrátové technologie. OSVČ od 2014.

Další schopnosti: 3dsmax +, Photoshop +, MS Word +++, MS Excel +++, MS Office (ostatni) ++, OrCAD +, Eagle +, MS Visual Studio ++   Jazyky: angličtina +++

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Brno do 30 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 16121: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1000,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (500,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.16121

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované