Bezplatná prezentace s freelancerem č. 15972
Řemeslník-zámečník 250 Kč/h • 1979
Ostrov
do 3000 km • od říj. 2014

Odborná zkušenost: Vyučen jako strojní mechanik pro stroje a zařízení. Naposledy zaměstnán jako vedoucí montér (komunikace se zakazníkem, řízení montážní skupiny o 3-30 lidech, montáže strojních zařízení). OSVČ od 2014.

Další schopnosti: Řidičský průkaz sk. B, jeřábnický a vazačský průkaz, plošiny CZ+DE, VZV vč. Manitou 5T, základní svářečský průkaz CO2.   Jazyky: němčina +++, angličtina +

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Ostrov do 3000
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 15972: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 500,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (250,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.15972

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované