Bezplatná prezentace s freelancerem č. 15890
Účetní 400 Kč/h • 1962
Doksy
do 30 km • od zář. 2014

Odborná zkušenost: USO Střední zemedělsko technická škola, obor ekonomie a účetnictví. 30let účetní praxe, kompletní zpracování účetních dokladů, příprava dokladů pro audit, zpracování DPH, silniční daně, daňových přiznání. OSVČ od r. 2002.

Další schopnosti: práce na PC ++, Excel ++, Microsoft Word ++   Jiné: Při možnosti doručení dokladů ( pošta, kurýr, email ) z celé ČR - zpracování dokladů doma, na vlastním PC, vlastní účetní program, cena za zpracování dohodou podle počtu dokladů

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Doksy do 30 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 15890: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 800,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (400,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.15890

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované