► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 15461 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Řemeslník-zámečník 200 Kč/h • 1973 Ústí nad Labem do 300 km • od června 2014

Odborná zkušenost: SOU technické, obor obráběč kovů. Obsluha CNC soustruhů, montáže nerez zábradlí, výroba a montáž šofrontů vč. rozměření nivelákem, obsluha VZV, řezání, lochování, vrtání, ohýbání, frézování, soustružení, broušení aj. OSVČ od 2008.

Další schopnosti: Rekvalifikace: MS Office (Word, Excel, Powerpoint). Rekvalifikace: svářeč CO2, označení EN 287-1 135P (bez praxe). VZV do 5t (nyní neobnovené). Řidičské oprávnění sk. B.   Jazyky: ruština ++, němčina +    Jiné: Zájem o jakékoli manuální práce včetně prací mimo profesi (učím se rychle, jsem pracovitý). Pouze manuální práce, nemám zájem o nabídky typu dealer, obchodník apod.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Ústí nad Labem do 300 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15461: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15461

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.