Bezplatná prezentace s freelancerem č. 15461
Řemeslník-zámečník 200 Kč/h • 1973
Ústí nad Labem
do 300 km • od června 2014

Odborná zkušenost: SOU technické, obor obráběč kovů. Obsluha CNC soustruhů, montáže nerez zábradlí, výroba a montáž šofrontů vč. rozměření nivelákem, obsluha VZV, řezání, lochování, vrtání, ohýbání, frézování, soustružení, broušení aj. OSVČ od 2008.

Další schopnosti: Rekvalifikace: MS Office (Word, Excel, Powerpoint). Rekvalifikace: svářeč CO2, označení EN 287-1 135P (bez praxe). VZV do 5t (nyní neobnovené). Řidičské oprávnění sk. B.   Jazyky: ruština ++, němčina +   Jiné: Zájem o jakékoli manuální práce včetně prací mimo profesi (učím se rychle, jsem pracovitý). Pouze manuální práce, nemám zájem o nabídky typu dealer, obchodník apod.

Nasazení přímo v místě bydliště: Ústí nad
Labem do 300 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 15461: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 400,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (200,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.15461

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované