Bezplatná prezentace s freelancerem č. 15296
Řemeslník-dřevorubec 100 Kč/h • 1979
Velký Šenov
do 100 km • od dub. 2014

Odborná zkušenost: SOU lesnické, výuční list v oboru Mechanizátor lesní výroby. SŠ lesnická, nadstavbové studium ukončené maturitou, obor Lesní hospodářství. Zajištění pěstebních prací pro vlastníky lesů, pro lesnické firmy. Zajištění prací na úseku veřejné zeleně pro města a obce. 3 roky aktivní dodávka palivového dřeva. OSVČ od 2010.

Další schopnosti: Word, Excel. Provozní počty. Kvalifikace na VZ vozík. Odborná kvalifikace na odchyt zatoulaných psů a koček a pro provozování technických služeb.   Jazyky: angličtina +

Nasazení přímo v místě bydliště: Velký Šenov
do 100 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 15296: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 200,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (100,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.15296

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované