Bezplatná prezentace s freelancerem č. 14521
Informatik 250 Kč/h • 1969
Praha
(po celém světě) • 3 Prezentac. od úno. 2013

Odborná zkušenost: 1988 Střední odborné učiliště strojírenské s maturitou, obor číslicově řízené obráběcí stroje. 1990 Střední ekonomická šklola, nástavbové pomaturitní studium, obor všeobecná ekonomika se zaměřením na výpočetní techniku. Praxe s vývojem a implementací aplikací, datových skladů apod. u velkých organizací.

Jazyky: angličtina +

Nasazení přímo v místě bydliště: Praha (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 14521: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 500,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (250,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.14521

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované