► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 14162 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Inženýr 150 Kč/h • 1984 Praha do 100 km • 1 prezentace od října 20124 ověřených hodnotitelů

Odborná zkušenost: Střední odborná škola průmyslu dřevařská s maturitou, Spišská Nová Ves. Zkušenosti v dřevařské výrobě, jiné průmyslově zpracovávané sortimenty od manuálních procesů až po technickou a konstrukční dokumentaci. Vedení administrativy v obchodním oddělení energetické společnosti. Technicko-odborné poradenství. OSVČ od 2012.

Další schopnosti: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Internet Explorer, základy AutoCad a Adobe PhotoShop.   Jazyky: němčina +++, angličtina +   Jiné: Řidičské oprávnění skupiny A a B. Pracovní zkušenosti v zemích EU (Holandsko, Německo a Velká Británie).   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha do 100 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14162: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 300,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 150,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14162

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.