► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 14162 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Inženýr 150 Kč/h • 1984 Praha do 100 km • 1 Prezentac. od Oct 20124 ověřených hodnotitelů

Odborná zkušenost: Střední odborná škola průmyslu dřevařská s maturitou, Spišská Nová Ves. Zkušenosti v dřevařské výrobě, jiné průmyslově zpracovávané sortimenty od manuálních procesů až po technickou a konstrukční dokumentaci. Vedení administrativy v obchodním oddělení energetické společnosti. Technicko-odborné poradenství. OSVČ od 2012.

Další schopnosti: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Internet Explorer, základy AutoCad a Adobe PhotoShop.   Jazyky: němčina +++, angličtina +   Jiné: Řidičské oprávnění skupiny A a B. Pracovní zkušenosti v zemích EU (Holandsko, Německo a Velká Británie).   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha do 100 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14162: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 300,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 150,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14162

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované