► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 13967 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Řemeslník-[Ostatní] 375 Kč/h • 1961 Karlovy Vary (po celém světě) • od července 2012

Odborná zkušenost: SOU, SŠT. 2007 - 2012 samostatný technik - DDM-Kovostroj, 2007 vedoucí navijárny transformátorů, vedoucí technického servisu, 2006 - 2007 vedoucí řízení procesů a jakosti, 1994 - 2006 vedoucí technické obsluhy výroby. OSVČ od 2007.

Další schopnosti: MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Access, MS Publisher a další aplikace, včetně všech aplikací Open Office +++, modul údržby PM v systému SAP (školitel) ++, Autocad 2009, E-PLÁN +++, kamerový software VIZIO a Spectation 281 ++, Simatik S5, S7, Logo ++.   Jazyky: němčina ++, angličtina +   Jiné: S námi je vše řešitelné   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Karlovy Vary (po celém světě)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 13967: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 750,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 375,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 13967

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.