Bezplatná prezentace s freelancerem č. 13570
Informatik 450 Kč/h • 1978
Kyjov
do 300 km • 6 Prezentac. od led. 2012

Odborná zkušenost: VŠ VUT Brno. 11 let práce s platformou .NET. Práce na webových projektech (ASP.NET, Silverlight) i klasických desktopových projektech (Winforms, WPF) jako vývojář a vedoucí vývoje. Zkušenosti i s ostatními technologiemi WCF, LightSwitch, CRM aj. Více než 4 roky vedoucí vývojového oddělení .NET v přední české IT společnosti. OSVČ od 2008.

Jazyky: angličtina ++, němčina +

Nasazení přímo v místě bydliště: Kyjov do 300
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 13570: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 900,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (450,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.13570

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované