► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 13380 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Marketingový specialista 950 Kč/h • 1973 Opava do 1000 km • 1 prezentace od listopadu 2011

Odborná zkušenost: SOU polygrafické Brno s maturitou. Český institut reklamní a marketingové komunikace. Marketing manager, produkční manager, vedoucí referátu Propagace, vedoucí referátu Budování značky, Produkt manager, Brand manager, PR manager, marketing & sales manager. Zkušenosti s eventy, PR, promo akcemi, sponzoringem, sociální odpovědností firem, mediální plánování a realizace, ochranné známky apod. OSVČ od 2009.

Další schopnosti: MSWord, MSExel, MSWin., MSOutlook, Internet, E-mail, Corel Draw, Corel Photo-Paint, Quark x Press, Adobe Photoshop +++. SAP, SAP-EP, ANET, Kerio, WindowsMoney, Bussines Engine ++. Řidičský průkaz B (aktivní řidič).    Jazyky: angličtina ++, ruština ++, francouzština +   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Opava do 1000 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 13380: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1900,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 950,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 13380

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.