Bezplatná prezentace s freelancerem č. 12755
Účetní 250 Kč/h • 1967
Kladno
do 30 km • od úno. 2011

Odborná zkušenost: Vysoká škola ekonomická Praha, certifikace svazu účetních. Manažerské vedení malého týmu do 30 lidí, samostatná i týmová práce. 20 let praxe v účetnictví, financích a daních. OSVČ od r. 1992.

Jazyky: angličtina +, ruština +, francouzština +, němčina +   Jiné: Poptávku je možné zpracovat jak u poptávajícího, tak přes internet.

Nasazení přímo v místě bydliště: Kladno do 30
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 12755: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 500,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (250,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.12755

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované