Bezplatná prezentace s freelancerem č. 14049
Informatik 350 Kč/h • 1964
Brno
do 300 km • 1 Prezentac. od srp. 2012

Informatik, Freelancer 14049, Brno

Odborná zkušenost: FE VUT Brno, titul Ing. Stavba PC. Servis IT. Výstavba a správa počítačových sítí. Výstavba a správa bezdrátových a DSL komunikačních spojů pro telekomunikační operátory TELE2, Telekom Austria, ČRa, Dial Telecom. Projektový management v oblasti rozvoje IT infrastruktury. OSVČ od 1992.

Další schopnosti: ŘP sk. B (aktivní řidič 40000 km/rok).   Jazyky: angličtina ++, ruština ++   Jiné: Naprostá pracovní samostatnost. Zkušenost s vedením kolektivu (až 7 vlastních zaměstnanců).

Nasazení přímo v místě bydliště: Brno do 300 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 14049: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.14049

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované