► Hledání freelancera

FAQ: Jsou na Freelance-Marketu registrovány pouze osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ)?

  • Na Freelance-Marketu nabízejí své služby osoby s různou formou podnikání. Kromě freelancerů existují také např. živnostníci a jednočlenné společnosti s ručením omezením.
  • Pro všechny nabídky je však společné, že se musí vztahovat k jedné konkrétní osobě. Profily, které představují celý tým, jsou proto nepřípustné, stejně jako profily fiktivních či zaměnitelných osob.
  • Podnikatelé a personalisté mohou na Freelance-Marketu nabízet své vlastní zaměstnance a fakturovat na základě vlastní kalkulace. V takovém případě se při registraci musí uvést jméno skutečného pracovníka, zatímco adresa a bankovní údaje jsou na jméno firmy. V registračním formuláři prosím do kolonky “Ostatní” uveďte např.: “Firma xxx (kontaktní osoba paní yyy) přebírá vůči Freelance-Marketu a poptávající osobě vyúčtování za svého, na Freelance-Marketu registrovaného zaměstnance.”. Ve veřejně přístupném profilu na Freelance-Marketu je toto postoupení uvedeno v dodatku, např. formou “Management a vyúčtování zaměstnance prostřednictvím poskytovatele personálních služeb v České republice (nevznikají žádné další náklady)“.
 ◄ Zpět na FAQ 

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy na zlepšení našich služeb, zanechte nám prosím svůj vzkaz:

Vaše e-mailová adresa:

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.