► Hledání freelancera

FAQ: Jak funguje proces představování?

  1. Poptávající osoba si na našich webových stránkách vybere vhodného freelancera.
  2. Poptávající osoba zadá své kontaktní údaje a detaily o projektu.
  3. Freelance-Market zkontroluje formální správnost požadavku prezentace a vzájemně freelancera a poptávající osobu představí prostřednictvím e-mailu. Následně obě strany obdrží i sms.
  4. Poptávající osoba a freelancer se zkontaktují a projednají další postup v projektu. Tento první kontakt, který netrvá déle než hodinu, slouží k vyjasnění zakázky a neměl by být freelancerem účtován.
  5. Když se obě strany dohodnou, zadá poptávající osoba freelancerovi zakázku přímo. Pokud není sjednaná zvláštní smlouva, platí všeobecné obchodní podmínky Freelance-Marketu. Můžete samozřejmě použít naši vzorovou smlouvu.
  6. Freelance-Market vyúčtuje freelancerovi jednorázový poplatek za prezentaci. Tento poplatek činí dvě hodinové sazby freelancera a musí se uhradit nezávisle na pozdějším uzavření zakázky. V případě neprofesionálního chování poptávající osoby (bez skutečné potřeby, poptávka prostředníka, hromadná poptávka,...) by nás měl freelancer do 14 dnů informovat. Poplatek za prezentaci potom odpadá a poptávající osoba bude případně vyloučena z dalšího užívání Freelance-Marketu.
  7. Poptávající osoba a freelancer se mohou později v případě potřeby opět kontaktovat a zahájit (následné) zakázky. Protože Freelance-Market účtuje pouze jeden jednorázový poplatek za prezentaci, nevznikají freelancerovi při následných zakázkách žádné další poplatky.
 ◄ Zpět na FAQ 

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy na zlepšení našich služeb, zanechte nám prosím svůj vzkaz:

Vaše e-mailová adresa:

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.