► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 20069 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Informatik 500 Kč/h • 1987 Praha (bez dojíždění) • od června 2020

Odborná zkušenost: ČZU, Ekonomická Fakulta, 8 let zkušeností na různých úrovních zpracování dat. Od juniorních pozic pro velice jednoduché analýzy v Excelu až po dlouhodobou spolupráci na globálním projektu, kde spravuji operace v Data Management Platformě od Salesforce pro klienta vyrábějícího luxusní automobily. Freelancer od r. 2017

Další schopnosti: Salesforce Audince Studio (DMP), Adobe Analytics, Datorama, Power BI, MS Office, T-SQL, Microsoft Azure (databázová část), Microsoft Data Factory   Jazyky: Angličtina ++   Jiné: Hodinová sazba se týká běžných projektů. V případě jednoduchých reportu v Excelu, případně zpracování dat v Excelu je hodinová sazba 350Kč/hodina.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha (bez dojíždění)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 20069: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1000,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 500,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 20069

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.