► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 19006 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Grafik 350 Kč/h • 1990 Beroun do 30 km • od prosince 2018

Odborná zkušenost: Bachelor in Architecture. In this position I have worked on various projects, providing UI mockups for application development for apps to be hosted on the Apple App Store. With a strong command of design principles, programs and with the continual desire to follow trends in the industry, I have strived to be competitive with my projects. Have a look at them at: https://www.behance.net/felixoby8cf8. Freelancer od r. 2015.

Další schopnosti: Microsoft Excel +++, Microsoft Word +++, Microsoft PowerPoint +++, Illustrator +++, InDesign +++, AutoCAD +++, Rhino 3D +++, Lumion +++, Figma +++, Photoshop +++, Rhino 3D +++, Adobe XD +++, Sketch Up +++, Keyshot +++   Jazyky: angličtina +++, turečtina +   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Beroun do 30 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19006: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 19006

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.