► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 18596 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Jazyk-angličtina 120 Kč/h • 1981 Auckland (bez dojíždění) • od Apr 20182 ověřených hodnotitelů

Odborná zkušenost: Inženýrské studium, obor Veřejná správa a regionální rozvoj, PEF ČZU v Praze. Bakalářské studium, obor Sociální a kulturní antropologie, FF ZČU v Plzni. 3,5 let projekt ENF „Vytváření koncepce návratového centra“ – podílení se na vytvoření koncepce, zajištění plnění projektu, správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra ČR. 1,5 roku koordinátorka kulturních aktivit, svatební koordinátor, Zámecký Resort. 4 roky spolupráce na projektech Evropské Unie pro CpKP, terénní výzkum, analýza získaných informací. Freelancer od r. 2018.

Další schopnosti: MS Office +++, Lightroom Photoshop ++, Gimp ++   Jiné: Žiji vice jak 5 let v zahraničí. Komunikace via Skype, e-mail, Viber. Jednou ročně v ČR.   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Auckland (bez dojíždění)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18596: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 240,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 120,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 18596

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované