► Hledání freelancera
Bezplatná prezentace s freelancerem č. 17838 prosím vyplňte níže uvedený formulář
Jazyk-angličtina 290 Kč/h • 1986 Horní Čermná do 30 km • od Feb 2017

Odborná zkušenost: VŠ, filologie Aj, překladatelství a tlumočnictví, Mgr. titul. 10 let zkušenosti se soukromou výukou Aj, pořádání kurzů Aj pro veřejnost, překlady, jazykové korektury. Rok praxe na ZŠ, učitelka Aj a Nj. Freelancer od r. 2015.

Další schopnosti: Excel ++, word +++, sdílená tabule +++, power point +++   Jazyky: angličtina +++   Jiné: jazykové korektury za hodinovou sazbu 220,-, popř. cena za NS, po dohodě.    

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Horní Čermná do 30 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 17838: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná. Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 580,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 290,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 17838

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované