► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 15483 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Interim manager 350 Kč/h • 1966 Roztoky do 300 km • od července 2014

Odborná zkušenost: Od roku 1985 Druchema&Osvobozená domácnost, Golden Clean (chemik, vedoucí, ředitel), Hilton Prague Atrium (vedoucí, odp. zást. živnosti), Four Seasons (Laundry & Dry cleaning Manager, odpovědný zást.), Hotel Kings Court (vedoucí, konzultant). Nabízím školení personálu: tvorba ceníků, základní opravy a údržba strojů, stanovení technologických postupů, rozdělování práce, jednání se zákazníkem, vedení provozní a zákonem dané evidence, čištění a barvení kůží, odstraňování skvrn, žehlení.

Další schopnosti: Kancelářské programy na úrovni školitele. Práce grafika (DTP, Corel). Tvorba webových stránek. Správa malé-jednoduché počítačové sítě.   Jiné: Fakturace jednou měsíčně na základě každý týden odsouhlasené a potvrzené evidence odvedené práce. Doprava podle hodin jízdy z Roztok nebo dle dohody (nejen podle km). Hodinová sazba za práci bez výjezdu, tedy v mé kanceláři, je 200,-Kč.   

Působiště: Roztoky do 300 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15483: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15483

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.