► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 15205 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Event manager 100 Kč/h • 1976 Brno (po celém světě) • od února 2014

Odborná zkušenost: Ekonomicko-správní fakulta, Masarykova univerzita Brno, obor: Regionální rozvoj a cestovní ruch, titul Ing. Působení v řadě cestovních kanceláří: Travel and Business Centre, Condor, Mária tour, Jizerka. VIA Petrov, Dvořák aj. Průvodcovská činnost pro skupiny při akcích na jižní Moravě. Vlastní blog o jižní Moravě. Odborné práce o cestovním ruchu (nové netradiční formy cestovního ruchu, pivní turistika). OSVČ od 2014.

Další schopnosti: PC: MS Office (Excel, Power Point, Word), internet, sociální sítě. Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidička. Přehled o podvojném účetnictví pro podnikatele, účetnictví územních samospráv. Dobré organizační a komunikativní schopnosti. Všeobecný přehled o strukturálních fondech EU a získávání dotací z fondů EU.    Jazyky: angličtina +++, němčina +, ruština +   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Brno (po celém světě)

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15205: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 200,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 100,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 15205

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.