Bezplatná prezentace s freelancerem č. 15205
Event manager 100 Kč/h • 1976
Brno
(po celém světě) • od úno. 2014

Event manager, Freelancer 15205, Brno

Odborná zkušenost: Ekonomicko-správní fakulta, Masarykova univerzita Brno, obor: Regionální rozvoj a cestovní ruch, titul Ing. Působení v řadě cestovních kanceláří: Travel and Business Centre, Condor, Mária tour, Jizerka. VIA Petrov, Dvořák aj. Průvodcovská činnost pro skupiny při akcích na jižní Moravě. Vlastní blog o jižní Moravě. Odborné práce o cestovním ruchu (nové netradiční formy cestovního ruchu, pivní turistika). OSVČ od 2014.

Další schopnosti: PC: MS Office (Excel, Power Point, Word), internet, sociální sítě. Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidička. Přehled o podvojném účetnictví pro podnikatele, účetnictví územních samospráv. Dobré organizační a komunikativní schopnosti. Všeobecný přehled o strukturálních fondech EU a získávání dotací z fondů EU.   Jazyky: angličtina +++, němčina +, ruština +

Nasazení přímo v místě bydliště: Brno (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 15205: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 200,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (100,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.15205

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované