► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 14674 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Účetní 350 Kč/h • 1965 Praha do 100 km • od května 2013

Odborná zkušenost: Střední ekonomická škola, certifikát daňového poradce. Kurzy v oblasti podnikové ekonomie, managementu, finančního poradenství. Jednatel společnosti. Od roku 1993 zkušenosti v oblasti účetnictví a daní. Několikaleté zkušenosti v oblasti vedení obchodních firem v ČR a SK. Finanční poradce pro úvěry, investice a spoření. OSVČ od r. 1990.

Další schopnosti: MS Office, Outlook +++, účetní programy +++, CRM programy +++, carat grafický program +++   Jazyky: angličtina ++, němčina ++, ruština ++, slovenština +++   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha do 100 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14674: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14674

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.