Bezplatná prezentace s freelancerem č. 14674
Účetní 350 Kč/h • 1965
Praha
do 100 km • od května 2013

Účetní, Freelancer 14674, Praha

Odborná zkušenost: Střední ekonomická škola, certifikát daňového poradce. Kurzy v oblasti podnikové ekonomie, managementu, finančního poradenství. Jednatel společnosti. Od roku 1993 zkušenosti v oblasti účetnictví a daní. Několikaleté zkušenosti v oblasti vedení obchodních firem v ČR a SK. Finanční poradce pro úvěry, investice a spoření. OSVČ od r. 1990.

Další schopnosti: MS Office, Outlook +++, účetní programy +++, CRM programy +++, carat grafický program +++   Jazyky: angličtina ++, němčina ++, ruština ++, slovenština +++

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Praha do 100
km

Bezplatná prezentace freelancera č. 14674: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 700,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (350,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.14674

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované