► Hledání freelancera
Pro bezplatnou prezentaci s freelancerem č. 14541 vyplňte prosím níže uvedený formulář
Textař 640 Kč/h • 1957 Praha do 30 km • od března 20131 ověřený hodnotitel

Odborná zkušenost: Fakulta žurnalistiky Karlovy Univerzity. Redaktorka a šéfredaktorka odborných časopisů na téma bydlení, životní styl, historie, zpravodajů měst a obcí. Produkční a autorka reklamních textů, produkční a administrátorka webových stránek i rozsáhlých internetových portálů, odpovědná redaktorka knih. OSVČ od 1995.

Další schopnosti: MS Office (Word, Excel, Powerpoint) +++, html ++, Photoshop +   Jazyky: angličtina ++, francouzština ++   Jiné: Na požádání k dispozici další reference (např. Úřad MČ Praha 8, Úřad Praha Nedvězí).   

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Působiště: Praha do 30 km

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14541: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

a) Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1280,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.
b) V případě zakázky Vám fakturu vystaví přímo freelancer, obdrží tedy částku ve výši 100%. Na rozdíl od jiných zprostředkovatelů projektů nám neplatíte žádné poplatky či provize.
c) Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
d) Musíte souhlasit s hodinovou sazbou ( 640,00 Kč/h plus cestovní náklady).
e) Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
f) Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č. 14541

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu


Představení freelancera je pro poptávajícího bez poplatků, podmínky této služby naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách na https://www.freelance-market.cz/podminky

*: Požadované údaje

Používáme soubory cookies pro vyšší uživatelský komfort. Pokračováním vyjadřujete souhlas s naším používáním cookies.