Bezplatná prezentace s freelancerem č. 14541
Textař 640 Kč/h • 1957
Praha
do 30 km • od bře. 20131 ověřený hodnotitel

Odborná zkušenost: Fakulta žurnalistiky Karlovy Univerzity. Redaktorka a šéfredaktorka odborných časopisů na téma bydlení, životní styl, historie, zpravodajů měst a obcí. Produkční a autorka reklamních textů, produkční a administrátorka webových stránek i rozsáhlých internetových portálů, odpovědná redaktorka knih. OSVČ od 1995.

Další schopnosti: MS Office (Word, Excel, Powerpoint) +++, html ++, Photoshop +   Jazyky: angličtina ++, francouzština ++   Jiné: Na požádání k dispozici další reference (např. Úřad MČ Praha 8, Úřad Praha Nedvězí).

Vysvětlení: + pro malé, ++ pro střední, +++ pro velmi dobré znalosti.


Nasazení přímo v místě bydliště: Praha do 30 km

Bezplatná prezentace freelancera č. 14541: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 1280,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (640,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.14541

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované