Bezplatná prezentace s freelancerem č. 13408
Jazyk-maďarština 220 Kč/h • 1964
Liberec
(po celém světě) • od lis. 2011

Jazyk-maďarština, Freelancer 13408, Liberec

Odborná zkušenost: Střední vzdělání s maturitou, všeobecná ekonomika. Jazyky rodilý mluvčí. Externí spolupráce s českými firmami v oblasti strojírenství a potravinářského průmyslu, vyřizování korespondence, aktivní účast při obchodních jednáních v maďarském jazyce. Překlady odborných textů a korektury v maďarském a slovenském jazyce. OSVČ od 2002.

Nasazení přímo v místě bydliště: Liberec (po
celém světě)

Bezplatná prezentace freelancera č. 13408: Prosíme vyplňte následující formulář. Do 2 hodin Vám e-mailem nebo SMS pošleme kontaktní údaje freelancera a můžete navázat přímý kontakt. Prezentace je pro Vás zdarma a je nezávazná.

Prosíme mějte na paměti, že freelancer za každý profesionální požadavek prezentace zaplatil 440,00 Kč, bez ohledu na to, zda smlouva je uzavřena, nebo ne.

• Přečtěte si prosím profil freelancera znovu podrobně, zda toto vlastně odpovídá Vašemu projektu.
• Musíte souhlasit s hodinovou sazbou (220,00 Kč/h plus cestovní náklady).
• Musíte mít určitý projekt a nebýt žádnou Agencí.
• Můžete požádat pouze jednoho freelancera na jeden projekt.

Prezentace zdarma pomocí freelancera č.13408

Objednatel

🔒 Zabezpečené připojení pomocí SSL certifikátu.

Informace o projektu

Tento úvod je bez poplatků pro klienta. Jedná se o podmínku služeb, které má klient dle platné smlouvy / dočasné nabídky k dispozici, včetně rozpočtových schválení v době podání žádosti o představení nominovaného dodavatele. Pochopte prosím, že v zájmu našeho dodavatele, nemůžeme přijímat žádosti od personálních agentur.

*: Vstup požadované